Blachy na rąbek stojący z blachy aluminiowej

Blacha na rąbek stojący może być montowana na dachu lub bezpośrednio na elewacji. W Polsce częściej spotyka się ją na dachu, z kolei w Skandynawii, gdzie dominuje nowoczesne budownictwo, bardziej popularna jest elewacja z blachy na rąbek stojący.

Usługa mobilnego profilowania [link do oferty] jest realizowana bezpośrednio na placu budowy. Wystarczy kupić materiał w naszej hurtowni i bezpłatnie zamówić profilowanie. Przyjeżdżamy na wskazany adres i wykonujemy całą pracę na miejscu.

Montaż blachy na rąbek stojący jest istotnym elementem całego procesu krycia dachu, wymaga sporo czasu i trochę wysiłku. Warto to zadanie powierzyć profesjonalistom, bo tylko odpowiednio ułożona blacha na rąbek pionowy jest mniej narażona na odkształcenia. Kładzie się ją od prawej do lewej strony, a przed przystąpieniem do pracy należy odpowiednio przygotować dach – z pełnym odeskowaniem włącznie.Tę usługę możesz u nas zamówić gratis – bezpośrednio po zakupie blachy w jednym z 3 naszych oddziałów. Dysponujemy mobilnym busem ze specjalistyczną maszyną i przeszkolonym pracownikiem, który przyjedzie na Twoją budowę.