Jestes zainteresowany naszą ofertą?

Porozmawiaj z naszym
ekspertem

Pytania i odpowiedzi

W tej sekcji znajdziesz odpowiedzi
na najczęściej zadawane nam pytania:

U nas nie tylko wszystkie materiały są dostępne od ręki, ale też możesz je zamówić w jednym miejscu. Wystarczy, że odwiedzisz jeden z naszych oddziałów i tam zrealizujesz swoje zamówienie.

Możliwa jest reklamacja z tytułu gwarancji lub rękojmi, a także zwrot z tytułu odstąpienia od umowy sprzedaży.

Każdy z naszych produktów ma gwarancję od swojego producenta i odpowiednio długi czas jej obowiązywania. Aby skorzystać z gwarancji, potrzebny będzie dowód zakupu (paragon, FV).

Prosimy o kontakt w sprawie szczegółów.

Oczywiście, wszystkie materiały są przewożone z wykorzystaniem odpowiedniego środka transportu i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Dbamy o to, aby produkty były właściwie zabezpieczone i dojechały na plac budowy bez uszkodzeń.

Tak, w naszej hurtowni znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Od dachówek, przez okna dachowe, aż po akcesoria dachowe. Oferujemy także – na razie tylko na terenie Jeleniej Góry - mobilny dach profilowany, innowacyjną usługę z dojazdem na Twój plac budowy.

Jak najbardziej. Jesteśmy dla Ciebie i chętnie doradzimy Ci w kwestii odpowiednich materiałów dachowych oraz narzędzi do montażu. Z takiej bezpłatnej porady możesz skorzystać w jednym z 3 naszych showroomów/oddziałów.

FAQ

Pobierz

Materiały do pobrania

Poniżej udostępniamy Ci materiały, które pozwolą lepiej się przygotować m.in. do wyboru pokrycia dachowego i montażu:
• katalogi produktowe
• instrukcje do montażu

Kliknij na wybrany plik i pobierz!

  • Link 1
  • Link 2
  • Link 3